niedziela, 7 grudnia 2014

Każda historia ma swój początek i koniec..

4 miesiące siedzenia w programach graficznych i tworzeniu prac na etap.
Kto wytrwał do końca?
Komu się opłaciło?
Zobaczcie!

 
Łącznie do konkursu zgłosiło się 16 osób.
Wyłoniliśmy 10.
Do finału dotrwały 3 najlepsze osoby.
Dziś jedna zwycięży pierwszą edycję konkursu graficznego "THE WAY"!

Oto finaliści!
 Pablo
Aurine 
Greta

Na jednego z nich czeka graficzna przyszłość.
A oto ich prace :

AURINE

PABLO

GRETA



Oto typy jury, którzy swoim faworytom przyznali + 25 pkt. :)

Ellie. - Aurine (330 pkt. + 25 pkt.)
Baqoma - Pablo (352 pkt. + 25 pkt.)
Kroliczek007Aurine (355 pkt. + 25 pkt.)
Angel with a Shotgun - Pablo (377 pkt. + 25 pkt.)


DECYZJĄ JURY 3 MIEJSCE, 300 DIAMENTÓW ORAZ UNIKALNY BOX ZDOBYWA : 
GRETA (335 pkt.)

Z 380 PUNKTAMI 2 MIEJSCE, 500 DIAMENTÓW ORAZ UNIKALNY BOX ZDOBYWA :
AURINE (380 pkt.)

I TYM SAMYM 1 MIEJSCE, 700 DIAMENTÓW ORAZ UNIKALNY BOX ZDOBYWA : 
PABLO! (402 pkt.)

Serdecznie gratuluję zwycięzcy oraz reszcie finalistów. Proszę się zgłosić do mnie (Ellie.) po odbiór diamentów, lecz UB zostanie rozdane niebawem. :) 

Dla przypomnienia, UB o które walczyliście. 





Oczywiście każdy kto oddał pracę 1 etapie jeśli nie zdobędzie nagrody głównej (czyli UB) będzie mógł wybrać sobie maks. 2 rzeczy z UB, tak więc proszę o poinformowanie, które rzeczy wybieracie. 
(osoby, które mogą coś wybrać : Bereshka Szynszyl, Gloom, Liquid Sky, Tarzan Heri)

Uczestnicy, którzy oddali choć jedną pracę na konkurs dostaną malutki upominek. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz